Aç Kapıyı Çok Fenayım – Milliyet

Aç Kapıyı Çok Fenayım

Romantik Komedi türündeki ´Aç Kapıyı Çok Fenayım´ filminin fragmanı yayınlandı. ´Aç Kapıyı Çok Fenayım´ filminde geçirdikleri geceden sonra yaşadıklarını hatırlamayan bir grup arkadaşın başına gelenler anlatılıyor. İşte ´Aç Kapıyı Çok Fenayım´ filminin fragmanı…

´Aç Kapıyı Çok Fenayım´ filminde ele alınan konu ise şu şekilde: Çok başarılı bir senarist olan Oğuz, kariyerinin en tepesindeyken ani bir kararla yaşam kaynağı olan senaristliği bırakır. Oğuz, tek dert ortağı ve üst komşusu eski ünlü bir yönetmen olan Ertem’le sırlarını paylaşmaktadır. Oğuz ve arkadaşları, hayatlarında her şey kötü giderken hatırlamadıkları bir gün geçirirler ve aniden evde uyanırlar. Gecenin nerede ve nasıl geçtiği ile ilgili hiçbir fikirleri yoktur; ama hepsinin işleri bir anda açılır, üst üste teklifler gelmeye başlar. Hatırlamadıkları gece sonucu bütün hayatları değişir.

Filmin yönetmenliğini Kenan Öztürk yaparken senaryosu ise Oğuzhan Yıldız´a ait.

Romantik Komedi filminin oyuncu kadrosunda Oğuzhan Yıldız, Dost Elver, Burçin Abdullah, Serkan Şengül, Gözde Mukavelat gibi isimler rol alıyor.

´Aç Kapıyı Çok Fenayım´ filmi 28 Nisan´da sinema salonlarındaki yerini alacak.

İşte ´Aç Kapıyı Çok Fenayım´ filminin fragmanı…

Kaynak: https://www.milliyet.com.tr/kultur-sanat/ac-kapiyi-cok-fenayim-2438892

Bir cevap yazın